Thule Mont Blanc pewag Taurus Atera Cruz Inter Pack

O nas

.

Główny asortyment naszej firmy stanowią bagażniki do wszystkich typów samochodów. Podstawowym atutem tych bagażników jest łatwość montażu, funkcjonalność oraz wykonanie z trwałych i wytrzymałych materiałów. Posiadają pewne mocowanie oraz specjalne zabezpieczenia przed kradzieżą. Oferujemy bagażniki takich firm jak Thule, Kamei, Taurus, Atera, Inter Pack, Mont Blanc, Yakima, Whispbar, Cruz i innych 
liczących się producentów.
 Nowoczesne przystawki rowerowe i narciarskie, które cieszą się dużą popularnością na rynku.

W naszym asortymencie znajduje się najszersza na rynku oferta boxów dachowych, które pozwalają na pokaźne zwiększenie przestrzeni ładunkowej, posiadają zróżnicowaną pojemność, kolorystykę, oraz bardzo proste systemy montażu. Charakteryzują się estetycznym i eleganckim wyglądem.

Zajmujemy się także sprzedażą uchwytów rowerowych, bardzo szybko i wygodnie montowanych bezpośrednio na belkach bagażnika bazowego, haku holowniczym czy też na klapie bagażnika samochodowego. Wszystkie uchwyty rowerowe są bardzo solidnie wykonane i gwarantują bezpieczny transport rowerów nawet na najdłuższych trasach.

W ofercie znajdują się także uchwyty do przewozu nart, które pozwolą bez kłopotów dowieźć sprzęt na miejsce bezpiecznie i wygodnie. Są one łatwe w montażu i eksploatacji.

Ponadto do zaproponowania mamy szeroki wybór różnego rodzaju uchwytów do przewozu drabin, kajaków czy desek surfingowych.

Uzupełnienie oferty Firmy stanowią łańcuchy śniegowe takich firm jak Thule, Konig, Simaka i Weissenfels, Pewag oraz łańcuchy z segmentu "Ekonomic Line" przeznaczone do samochodów osobowych, Suv, terenowych, dostawczych i ciężarowych. Charakteryzuje je doskonała jakość wykonania, przyczepność oraz trwałość. Występują w wersji z systemem samonapinającym lub bez, oraz z systemem umożliwiającym ich sprawny i szybki demontaż.

Zapewniamy fachową pomoc w doborze oraz montażu w/w produktów, serwis gwarancyjny i po gwarancyjny
Prowadzimy także wypożyczalnię bagażników.

 

Zapraszamy do naszego sklepu!